Witaj na stronie stowarzyszenia Continuo

Założyliśmy je dlatego, że lubimy podróżować, poznawać świat i ludzi, szczególnie z rowerowej perspektywy. Nie jesteśmy biurem podróży, nasze stowarzyszenie ma charakter non-profit. Stawiamy na przygodę, umożliwiamy Wam poznanie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania. Z nami zwiedzicie ciekawe zakątki w kraju i za granicą, również te mniej popularne i turystycznie wyeksploatowane. Co roku zabierzemy Was na wycieczki weekendowe lub kilkudniowe, często na otwarcie i zamknięcie sezonu rowerowego. Serdecznie zapraszamy do udziału i współorganizowania naszych wypraw!

 

 

Objazd

Przed wycieczką opracowujemy trasę

Przesadnie skrupulatnie

Sample image

Dlaczego to robimy

Głównie dla własnej satysfakcji, na drugim miejscu dla Was ;)

Spotkajmy się

Porozmawiajmy w luźnej atmosferze.

Sample image

Jak pracujemy

Dołacz jako organizator wypraw.

Zapraszamy do udziału w wycieczce rowerowej, która odbędzie się w weekend 29-30 września.

Trasa rozpocznie i zakończy się w Tomaszowie Mazowieckim. Będzie prowadzić wokół Zalewu Sulejowskiego, nad Rzeką Pilicą, przez Spałę i Inowłódz. 

Plan wycieczki:

piątek 28.09.: spotykamy wieczorem, na pierwszym noclegu. (Nocleg w schronisku młodzieżowym w domkach, również łóżka piętrowe)

sobota 29.09.: jedziemy ok. 58 km z Tomaszowa Mazowieckiego wokół Zalewu Sulejowskiego i wzdłuż rzeki Pilicy do Swolszewic  (Nocleg w domkach)

niedziela 30.09.: jedziemy ok. 58 km z e Swolszewic do Tomaszowa Mazowieckiego przez Inowłódz i Spałę.

Fotki z objazdu trasy poniżej.

Cena 140 zł obejmuje: objazd i przygotowanie trasy, kolorowe mapki i opis trasy, 2 noclegi pod dachem, przewóz bagaży na trasie, ubezpieczenie NNW i pomoc techniczną w razie problemów z rowerem. 

Wycieczka odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych.

Dojazd do i z Tomaszowa Mazowieckiego oraz wyżywienie każdy uczestnik zapewnia sobie we własnym zakresie. Do Tomaszowa można dojechać PKP. Śpimy pod dachem, nie potrzebujemy śpiworów. Nie gwarantujemy podziału na osobne pokoje dla kobiet i mężczyzn.

Wszyscy, którzy zarejestrują się na wycieczkę otrzymają w ciągu 48h maila  od Piotra z potwierdzeniem rejestracji i numerem konta, na które należy przelać opłatę.

Uczestnicy wycieczki dostaną drogą mailową dokładny adres pierwszego noclegu.

Trasa będzie prowadzić głównie po drogach o nawierzchni gruntowej i żwirowej, częściowo po drogach leśnych. Będzie kilka odcinków piaszczystych. Trasa jest bardzo malownicza, w większości wiedzie przez tereny leśne. Przy dobrej pogodzie na pewno będzie można skorzystać z kąpieli w Zalewie.  Podczas wycieczki czeka nas wiele atrakcji krajoznawczych: rezerwat przyrody Niebieskie Źródła, skansen Rzeki Pilicy, bunkier w Konewce, podziemna trasa turystyczna „Groty Nagórzyckie” oraz Inowłódz (m.in. ruiny zamku i kościół romański z XII w.)

 

Rejestracja na wyprawę wokół Zalewu Sulejowskiego

 

 

ozio_gallery_nano

Organizatorzy

Sample image

Piotr Jasiński

Sample image

Kasia Jasińska

Sample image

Mateusz Kołakowski

Sample image

Paweł Karwowski

Sample image

Marcin Uzdowski

Było bardzo fajnie dzięki

Zbigniew,
Facebook, 30 maja 2016

Trzymajcie się CIEPŁO!

Ireneusz,
Facebook, 24 września 2017

Piknie!

Aga,
Facebook, 29 maja 2016
 

Łośtra jazda

Sample image

Bezpieczna jazda.

Czas na piknik

Sample image

z możliwością schłodzenie w rzece.

Nie zostawimy Cię

Sample image

...z twoją awarią

Wszyscy na to czekali

Sample image

Wystarczy dla każdego.